fbpx
0 - 100
Меню
УКР
Про Крим

Любий госте, хочемо поділитися з тобою нашою історією роботи «Merry Berry cafe» в Криму.

Як відомо, наша компанія має напрямок франчайзингу.

23 липня 2013 року був укладений ліцензійний договір між Правовласником торгівельної марки «Merry Berry cafe» та Правокористувачем, який здійснював свою діяльність на території міста Сімферопіль, Автономної Республіки Крим, Україна.

В рамках договору ми передали всі стандарти та технології, навчили персонал, запустили перші кафе та виробництво продукції.

Правокористувач працював та здійснював свою діяльність на території міста Сімферопіль під нашою торгівельною маркою «Merry Berry cafe».

Але події 2014 року усе змінили. Спочатку російські війська вторглися на територію української Автономної Республіки Крим, невдовзі після чого Крим було включено до складу російської федерації за результатами псевдореферендуму.

Стало зрозуміло, що подальша, будь-яка діяльність на території, що не підконтрольна українській владі неможлива.

Починаючи з 2014 року будь-які контакти між Правокористувачем, який здійснює свою діяльність в Криму, були втрачені, але він почав відкривати нові кафе під торгівельною маркою «Merry Berry cafe» без нашого відома та дозволу.

На жаль, після анексії ми не мали ніякої змоги вплинути на ситуацію та заборонити незаконне використання нашої торгівельної марки.

Навіть ведення претензійної роботи не є можливим, так як «суб’єкти господарювання», які зареєстровані в Автономній Республіці Крим не в межах правового поля українського та міжнародного законодавства.

Будь-яку діяльність наша компанія «Merry Berry cafe» на території тимчасово окупованого Криму не веде, будь-яких представництв не має, відсутні будь-які діючі ліцензійні договори, контракти, угоди які б дозволяли користуватися інтелектуальними правами чи зареєстрованими торгівельними знаками нашої компанії.

Також, особливо хочемо зазначити, будь-яке посягання на права власника торгівельної марки «Merry Berry cafe», в тому числі, вчинення без згоди власника дій, що потребують його згоди, та готування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Ми рішуче засуджуємо триваючі дії росії, спрямовані на подальше порушення суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, підтверджуємо свою принципову позицію, щодо не можливості вести будь-яку підприємницьку діяльність на територіях, що тимчасово окуповані.

Після закінчення тимчасової окупації Автономної Республіки Крим, ми будемо звертатись до правоохоронних органів щодо встановлення осіб, які незаконно використовували торгівельну марку та завдали шкоди нашій репутації.

Все буде Україна!