fbpx
0 - 100
Меню
УКР
Про Merry Berry

Merry Berry – мережа кафе з більш ніж десятирічною історією, яка пропонує гостю асортимент авторських напоїв, корисних стравта якісних десертів.

На сьогодні, сім’я Merry Berry складається із 25 закладів по Україні, 14 з яких — франчайзингових. Ми приймаємо понад 1 000 000 гостей в місяць, тому просто не можемо дозволити собі бути нудними та відставати від останніх віянь індустрії.

Три головні переваги, які відрізняють нас від колег, це універсальність, швидкість обслуговування та інтер’єр. Меню продумане як для швидкого сніданку у вигляді вітамінного смузі, так і для спокійного обіду зі свіжоспеченим круасаном і авторським напоєм. Із-за регулярного оновлення продукції, усі замовлення віддаються за 3-4 хвилини, а інтер’єр розташовує як до робочих, так і до дружніх зустрічей.

Позитивне мислення у бізнесі та у житті дозволяє нам експериментувати зі смаками, знайомити відвідувачів з гастрономічними трендами та створювати свої власні. Наприклад, обсмажування кави ми робимо самостійно по особливому методу, а десерти готуємо виключно з сезонних продуктів, без додавання барвників, ароматизаторів таі інших хімікатів.

До речі, мережа Merry Berry однією з перших запропонувала найширшу вибірку смузі, у тому числі й на рослинному молоці — понад 20 варіацій здорового напою, приготованого з екологічно чистих продуктів, за якістю яких ми ретельно стежимо. Розвиток і вдосконалення для нас не гучні слова, а філософія існування.

Також, ми приділяємо чимало уваги клімату всередині закладів. Потрапивши у будь-яке кафе Merry Berry вперше, ви відчуєте всепоглинаючий затишок і спокій упродовж усього перебування. А після спілкування з командою — зрозумієте, що турбота і позитивна енергетика є важливою частиною внутрішньої комунікації.

Ми знаємо, що насолода від життя ховається в маленьких, незначних деталях – будь то аромат домашньої випічки або посмішка бариста, який готує каву to go.

Ставайте частиною сім’ї Merry Berry і підвищуйте якість своїх буднів разом з нами!