fbpx
0 - 100
Меню
УКР
Запуск мобільного додатка
21.12.2019

Merry Berry в екрані смартфону!
Ми витратили немало часу, щоб зробити додаток багатофункціональним та корисним для гостей. І, сподіваємося, у нас це вийшло!
Тепер ви можете стежити за спеціальними пропозиціями он-лайн, накопичувати та розплачуватися бонусами, робити покупки в додатку, а ще — отримувати подарунки від команди Merry Berry.

Як накопичити бонуси?
При здійсненні купівлі, бонуси автоматично зараховуються на рахунок. Ви отримуєте 5% від суми з кожного замовлення. 1 бонус дорівнює 1 грн

Навіщо потрібна скарбничка?
Скарбничка дозволяє накопичувати покупки та отримувати їх безкоштовно. Кожен шостий мафін, свіжоспечений круасан, домашнє печиво, кава або какао на рослинному молоці та Detox-напій ви отримуєте безкоштовно.

Що таке гаманець?
Це послуга, за допомогою якої ви можете купувати напої та випічку прямо через додаток за спеціальною ціною, просто забираючи замовлення у будь-якому закладі мережі.
Встановлюйте додаток з App Store та Google Play прямо зараз!

Більше новин:

  • Наш фірмовиий круасан тепер з Баварскою сосискою всередині, сиром, соусом «Цезар» та травами! Обов’язково скуштуй, тому що це ду-уже смачно!
  • Наша сім’я стає все більше, і сьогодні свої двері відчинило ще одне нове кафе за адресою: м. Одеса, проспект Юрія Гагаріна, 23а! Новенький Merry Berry вже широко відчинив свої двері для вас, тішить різноманітними напоями, смачними десертами та перекусами, а